خانه هوشمند پارس نماینده رسمی فیبارو در ایران


نماینده رسمی محصولات فیبارو در ایران Fibaro

فیبارو Fibaro 

در حال حاضر سیستم فیبارو FIBARO بهترین راهکار هوشمندسازی ساختمان موجود در بازار می­باشد.

روند راه اندازی این سیستم نیاز به کابل کشی های فراوان را از بین می­برد. ماژول های کوچک ما می­تواند در هر جعبه سوئیچ دیواری، پشت کلید روشنایی و غیره نصب گردیده و با هر سیستم الکتریکی سازگار می­باشد. این تنها سیستم موجود در بازار است که قادر به کنترل چراغهای LED و یا روشنایی های فلورسنت در سیستم های برق بدون سیم خنثی (سیستم های الکتریکی قدیمی) می­یاشد.

دستگاه های فیبارو FIBARO  به طور دائم به زیرساخت های ساختمان متصل نمی­شود. بنابراین اگر شما در فکر تغییر دکوراسیون و خراب کردن برخی از دیوارها هستید ... هیچ مشکلی نیست. فقط انجامش بدهید.  به سادگی ماژول ها را از روی دیوار برداشته و در محل جدید نصب نمائید. با تشکیل یک شبکه مش، ماژول موقعیت مکانی خود را به روز رسانی می­کند و مجددا همکاری خود را با سایر اجرا از سر می­گیرد.

 اطلاعات بیشتر ... 

خانه هوشمند ورا vera هوشمندسازی بی سیم

کنترلر ورا  Vera Edge

ساده اما قدرتمند، Vera Edge یک برنامه کنترلی ساده ولی قدرتمند برای دوربین ها، قفل درب ها، سنسورها، ترموستات ها و دیگر وسایل هوشمند خانگی و دستگاه های امنیتی (فروش جداگانه) می باشد. شما می توانید خانه یا محل کار خود را با استفاده از تلفن های هوشمند، تبلت ها و یا کامپیوتر از هر کجا مشاهده و کنترل نمایید و یا سناریوهای خاص و متوالی ایجاد کنید. امنیت خانه / محل کار، صرفه جویی در انرژی و آرامش ذهن را در حالیکه با بیش از 1200 وسیله از اکثر برندها سازگار می باشد فراهم می سازد. همچنین نسل جدید Z-Wave ، اتصال Wi-Fi. بدون هزینه ماهانه از دیگر ویژگی های کنترلر ورا (vera) می باشد.

 اطلاعات بیشتر ... 

نمایندگی محصولات MCOHome

شرکت  MCOHome 

با توجه نیاز های بازار هوشمند سازی مبتنی بر پروتکل z-wave شرکت MCOHome با تفکری نوین و با تحقیقات کاربردی از نیاز های بازار کنونی اولین محصول خود را به نام Fan Coil Thermostat MH8-FC-EU روانه بازار کرد. این ترموستات هوشمند چنان مورد استقبال تولید کنندگان محصولات z-wave قرار گرفت که  به سرعت رقیبی جدی برای سایر شرکت های تولید کننده شد. 

تمام محصولات این کمپانی دارای استانداردهای CE، ETL، UL، FCC، ROHS می باشد. 

 اطلاعات بیشتر ... 


شرکت آئوتک Aeotec

این شرکت در سال 2006 در کالیفرنیا آزمایشگاه تحقیقات خود را به سمت فن آوری های نوین الکترونیکی بخصوص هوشمند سازی هدایت کرد. تمرکز اصلی شرکت تولید تخصصی محصولات هوشمند سازی خانگی است. از اهداف مهم ایجاد شرکت می توان به  بهبود سطح رفاهی افراد در زندگی، بخصوص فضاهایی که ما در طول روز بیشترین زمان را در آنها سپری می کنیم، صرفه جویی در مصرف انرژی، حفاظت از خانه ، کمک به افراد مسن و بیماران اشاره کرد.  محصولات شرکت با پشتیبانی از پروتکل z-wave بستری هوشمند را برای راه اندازی یک اتوماسیون ساده ولی کاربردی در خانه را برای شما فراهم می آورد. شعار شرکت ارتقاء سطح کیفی زندگی در قرن حاضر و  ارائه خدماتی متفاوت به مشتریان خود است. 

 اطلاعات بیشتر .. هوشمند سازی فیبارو

آدرس خانه هوشمند فیبارو

تهران - میدان میدان ولیعصر - بالاتر از زرتشت 

کوچه نوربخش- پلاک9 واحد 4

نماینده رسمی فیبارو ایران Fibaro Iran Nextfibaro

تلفن خانه هوشمند فیبارو

021-77956756

خانه هوشمند فیبارو ,خانه هوشمند پارس

پست الکترونیکی خانه هوشمند فیبارو

info@parsegal.com

محصولات z-waveفیبارو , FIBARO, زیپاتونمایندگیControl4


parsegal © 2015 All Rights Reserved