خانه هوشمند پارس نماینده رسمی فیبارو در ایران

صفحه نمایش لمسی INT-TSI

تاچ پنل لمسی ستل SATEL مدل INT-TCI با استفاده از تکنولوژی های کاربردی و مردن توانسته با ظاهری زیبا و کاربر پسند علاوه بر ظاهری زیبا نیاز های فنی را بطور کامل مرتفع نماید. 

صفجه کلید تاچ ستل SATEL  INT-TCI یک مرکز فرماندهی با یک زنگ هشدار هوشمند واقعی برای سیستم امنیتی خانه هوشمند شماست. 

حتی قابلیت این را دارد که کاربر به دلخواه خود آنرا سفارشی سازی نماید. بطوری که نیاز های کاربران  معمولی برای سهولت در عملکرد و کابران حرفه ای با بیشترین دسترسی ها و امکانات در فضای سخت افزاری و نرم افزاری آن دیده شده است. 


تعریف جدیدی از امنیت 

امکانات ارائه شده در این تاچ پنل بر مبنای کنترل پنل هوشمند SATEL  ستل INTEGRA طراحی و پیاده سازی شده است.  محصول INT-TCI  اطمینانی جدید در سیستم های امنیتی و اعلام سرقت را به جهانیان ارائه میکند.


دیدنی، زیبا و آسان...

پنل SATEL ستل  INT-TCI فناوری های هوشمند امنیتی فراونی را در دل خود نهفته است. پردازنده گرافیکی قوی آن تضمین کننده رابط گرافیکی قوی آن می شود. نرم افزار پیشرفته آن علاوه بر ارائه یک سیستم امنیتی کامل امکان اتصال به شبکه خانه هوشمند مثل فیبارو  را نیز دارد. شما  به راحتی می توانید بر اساس زندگی روزمره خود به سیستم امنیتی ستل SATEL آموزش های خود را داده و از آن این توقع را داشته باشید که آنها را به درستی اجرا کند. مجری ایده های خلاقانه شما

ایده های امنیتی خود را به راحتی می توانید در سیستم اجرا کنید. پنل داخلی این سیستم شبیه نرم افزار های موبایل های هوشمند امروزی طراحی شده تا شما ارتباط راحتتری با سیستم برقرار کنید. این امکان سیستم امنیتی ستل را برای شما دوست داشتنی تر میکند. اینها المانهای مهمی برای ارتباط کابر با سیستم های جدید است.

بعنوان مثال شما امکان این را دارید که برای ساعت، تاریخ یا یک دمای خاص یا وضعیتی خاص از ترکیبی از این پارامتر ها وضعیت های امنیتی مختلفی را علاوه برای امکاناتی که سنسور های در اختیار شما قرار میدهند تنظیم کنید.

آسان سازی 

به مرور زمان و نظرات کاربران مختلف ویژگی ها، دسترسی ها و ابزار های بیشتری برای انجام  تعاملات در پنل ستل در نظر گرفته شده است. بعنوان مثال یکی از این ویژگی ها دریافت اطلاعات وضعیت آب و هوایی از سایت معتبر openweathermap.org  می باشد. 

دکمه قفل کردن صفحه نمایش از دیگر امکانات دیده شده در این تاچ پنل لمسی است. امکان سایز بندی آیکون ها برای طبقه بندی درست، امکان جابجایی، سفارشی سازی بعنوان مثال امکان تعریف دکمه ای با عمکلرد خاص از دیگر ویژگی های است تاچ پنل هوشمند است. 


فیبارو و ستل   

Fibaro &Satel

به لطف استاندارد بود پروتکل ارتباطی سیستم امنیتی SATEL ستل و zwave امکان اتصال سیستم امنیتی شما به شبکه خانه هوشمند وجود دارد. بعنوان مثال شرکت فیبارو و ستل به راحتی بعنوان یک سیستم یکپارچه امکان همکاری دارند. نمایش تصاویر دوربین های امنیتی

در ورژن جدید INT-TSI شما علاوه بر امکان کنترل سیستم امنیتی و ارتباط با شبکه خانه هوشمند خود (بعنوان مثال فیبارو) امکان نمایش تصاویر دوربین های دیجیتال خود را نیز در آن دارا هستید.

  پس می توان گفت که پنل INT-TSI یک تاچ پنل همه کاره برای نمایش تمامی توابع و ابزار های مربوط به سیستم های امنیتی ست.

بعنوان مثال:

این امکان برای شما فراهم شده که در زمان حضور فردی در ویلا یا اطراف ساختمان شما با توجه به شناسایی دوربین ها سیستم امنیتی شما فعال و حتی گزارشات آن برای شما ارسال گردد.

 قدرت ترکیبی و امنیتی این سیستم به قدرتی بالا است که از این سیستم بعنوان یک ناظر بر عملکرد بقیه سیستم های نصب شده در ویلا، آپارتمان و مجموعه اداری خود می توانید بهربگیرید .

مزایای اضافه کردن کاربر جدید 

در اولین قدم هر کس می تواند برای پنل کاربری خود تصویر پس زمینه مورد علاقه خود را بارگذاری نماید.

پس به راحتی می توانید عکس ها، پس زمینه ها یا آیکون را انتخاب کنید. از دیگر مزایای که پنل ستل برای شما ایجا میکند در 2 رنگ به بازار عرضه شده که شما بر اساس سلیقه خودتان بتوانید قدرت انتخاب داشته باشید. 

بطور کلی ستل با استفاده از فناوری قوی خود این حس را به کاربران خود منتقل میکند که بطور مثال اگر 5 کاربر به آن وصل میشوند 5 پنل با 5 نوع تنظیمات ظاهری و امنیتی مختلف را در اختیار دارند. 


هوشمند سازی فیبارو

آدرس خانه هوشمند فیبارو

تهران - میدان میدان ولیعصر - بالاتر از زرتشت 

کوچه نوربخش- پلاک9 واحد 4

نماینده رسمی فیبارو ایران Fibaro Iran Nextfibaro

تلفن خانه هوشمند فیبارو

021-77956756

خانه هوشمند فیبارو ,خانه هوشمند پارس

پست الکترونیکی خانه هوشمند فیبارو

info@parsdena.com

محصولات z-waveفیبارو , FIBARO, زیپاتونمایندگیControl4


parsdena © 2015 All Rights Reserved